Bu kapıdan içeri girdiğinizde farklı bir anlayışla ve klinikle karşılaşacaksınız! Detaylarda bilimsel misyonu görecek, teknolojik donanımda ayrıcalığı, dekorasyonda konforu, ilgide insan sıcaklığını yaşayacaksınız…

2012’den bu yana, estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren İstanbul Cosmetic Clinic, plastik ve kozmetik cerrahi ve ayrıca güzellik merkezleriyle, yaşamınıza değer katmaya devam ediyor.

Profesyonel Bilgilendirme

İstanbul Cosmetic Clinic, öncelikli olarak herkesin dinlenmesi gerektiğine inanır. Bu nedenle alanında uzman sağlık personelleri kliniğe müracaat edenlerle ayrıntılı olarak görüşür, misafirlerinin beklentilerini çok yönlü  sorgular. En kusursuz, en ideal sonucun elde edilmesi için hasta ile ortak kararlar alınır. Yapılacak işlemin ya da operasyonun ölçüsü ne olursa olsun, herkese detaylı olarak bilgi verilir; artılar ve eksiler kapsamlı olarak anlatılır. Doğru kararların alınabilmesi için estetik cerrahi sonrası elde edilecek sonuç, bilgisayar programları aracılığıyla gözden geçirilir.

Teknolojik Üstünlük

Günümüzün estetik cerrahi ve estetik standartlarında şüphesiz ki teknolojinin önemli bir yeri bulunmakta. İstanbul Cosmetic Clinic, teknolojik altyapısını her yıl geliştirirken, dünya ile eşzamanlı olarak teknoloji transferleri yapar.
Kliniklerde kullanılan tam donanımlı cihazlar, anestezi üniteleri, liposuction operasyonlarına yeni bir boyut getiren lipomatik cihazı, FDA onaylı Diod lazer ve daha birçok teknolojik altyapı, dünyanın önemli estetik merkezleriyle aynı anda ve Türkiye’de ilk kez İstanbul Cosmetic Clinic bünyesinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Mükemmeli Arayan Bilimsel Yaklaşım

İstanbul Cosmetic Clinic, dünyadaki benzerleriyle eşdeğer, yenilikçi, bilimsel ve modern bir ihtisas kliniği olarak kuruldu ve uzmanlık alanında birçok başarıya imza attı. Bugüne kadar gerçekleştirilen sayısız operasyonlarda hep hayal edilen, kusursuz sonuçlara ulaşıldı.
İstanbul Cosmetic Clinic, en büyük yatırımı akademik bilgiye yapıyor. Estetik grubun tüm uzmanları, her yıl düzenli olarak Türkiye ve dünya çapında gerçekleştirilen akademik toplantılara katılıyorlar. Yeni gelişmeler takip edilirken, kongre, sempozyum ve workshop’larla uzmanların bilgi ve tecrübeleri güncelleniyor.

Güven ve Konfor

İstanbul Cosmetic Clinic, mükemmeli arayan anlayışının bir uzantısı olarak sadece estetik operasyonların değil, büyük ölçekli birçok cerrahi operasyonun da yapılabileceği modern ameliyathaneleri bünyesinde barındırır. Kliniklerin güvenlik standartları, dünyanın en saygın estetik merkezleri ile aynı ölçülerde tutulmaktadır.
Estetik operasyon yaptırdıktan sonra, kliniklerde misafir edilen hastalarımız için, uzman sağlık personeli gözetiminde 24 saat tüm ihtiyaçlarının karşılandığı, maksimum konforlu hasta odaları bulunur.

Rahatlığın Güler Yüzü

İstanbul Cosmetic Clinic, farklılığının bir uzantısı olarak tüm hastalarının kendisini iyi ve özel hissetmesini sağlar.
İstanbul Cosmetic Clinic Sağlık Grubu’nun kapısından girdiğiniz andan itibaren her şey, hayal ettiğiniz gibi planlanır. Klinikler; hasta kabul salonları, lazer epilasyon üniteleri, muayenehane birimleri, dekorasyon ve donanımlarıyla kişisel mutluluğunuz için planlanmıştır.
İstanbul Cosmetic Clinic’de ayrıcalıklı tedavi ve bakımın keyfini sürün!
Call Now Button